Internetový marketing

Máte vytvořené krásné a profesionální internetové stránky? Myslíte, že to stačí? Ne, nestačí. Hned Vám povím proč. Představte si následující situaci: necháte si vytisknout nádherné letáčky na voskovaném papíru, oči z nich budou přecházet. Pak celý náklad letáčků zanesete někam do lesa, položíte je ke stromu a těšíte se, jak se zákazníci pohrnou. Nepohrnou. A úplně stejně je to s Vaším webem. Pokud bude sebedokonalejší, ale nezařídíte to, aby byl zákazníkům na očích, nebude fungovat. My Vám pomůžeme se vším - stránky vytvoříme a zařídíme to, že si je Vaši zákazníci oblíbí. Co k tomu využíváme? Čtěte dál.

SEO, optimalizace pro vyhledávače

Nejčastějším kamenem úrazu amatérsky vyrobených internetových stránek je to, že "díky" chybám je vyhledávače prakticky zcela ignorují a zákazníci Vás tedy na internetu prakticky nenajdou. Změníme Vaše stránky na dobře fungující systém, který bude mít Google, Seznam a další vyhledávače rádi a návštěvnost se tak rapidně zvýší.

Statistiky Google Analytics

Pomocí statistik Google Analytics vyhodnotíme úspěšnost Vašich reklamních kampaní a efektivitu Vašich internetových stránek. Dozvíte se, ze kterých zdrojů k Vám návštěvníci nejčastěji chodí, naopak uvidíte aktivity, které Vám nepřinášejí prakticky žádný efekt (a přitom za ně tím pádem zbytečně platíte). Poznáte chování Vašich návštěvníků na stránkách, co je nejvíc zajímá.

Inzerce Google AdWords, Seznam Sklik

"Proč zase utrácet peníze za reklamu na internetu? Už tak platím hodně..." To je nejčastější postesk zákazníků, kteří se nechali v dobré víře vtáhnout do různých katalogů a portálů, jejichž efektivita je mnohdy na velmi sporné úrovni, přičemž platby jdou ročně do desítek tisíc korun. Změňte to. Plaťe až tehdy, kdy Vám to přináší skutečný efekt, řiďte si sami, na co chcete zákazníky přilákat. Pomůžeme Vám s tím, případně Vše zařídíme za Vás.

Firemní a osobní stránky na sociálních sítích

Nemusíte být aktivním uživatelem Facebooku, Twitteru a ostatních sociálních sítí, abyste využili jejich potenciál. Vytvoříme Vám firemní nebo osobní profily, poradíme jak komunikovat se zákazníky, jaké příspěvky jsou pro Vaše zákazníky zajímavé.